En İyi Otobüs Bileti Karşılaştırma Siteleri : + 5 Favori Arama Motoru

Daha önceden Avrupa’nın En Ucuz Otobüs Firmaları, En İyi Uçak Bileti Arama Motorları gibi yazılar yazıp; otobüs bileti ve uçak bileti alırken dikkat etmeniz gerekenleri anlatmıştım. Şimdi ise, özellikle Türkiye’de en uygun otobüs bileti konusunda en çok beğendiğim ve güvendiğim En İyi Otobüs Bileti Karşılaştırma Siteleri listemi tek tek anlatayım diyorum.

fly insta malta banner
fly insta malta banner

En İyi Otobüs Bileti Karşılaştırma Siteleri

Otobüs bileti alırken, son günlerde sıkça mail aldığım soruların ortak özelliği neydi biliyor musun ? Güven !

İşte bu güven konusunda gözüm kapalı önerebileceğim siteleri, size tek tek anlatacağım. Bu arada, bu sitelerin en güzel yanı ne dersin ?

likya_yolu_alinca_koyu

Otobüs Biletinizi Alın ve Düşün Yollara

Diyelim ki, Kamil Koç veya Ulusoy gibi otobüs firmaları ile A noktasından B noktasına gitmeyi planlıyorsun.

Normalde, her 2 şirketin de websitelerine ayrı ayrı girmen gerekirken; bu otobüs bileti arama motorları, sana tüm anlaşmalı otobüs bileti firmalarının fiyatlarını tek site üzerinde gösterebiliyor.

Böylece, hem fiyat açısından; hem de alternatif firmaları da tek platformda görme açısından daha avantajlı ve kolay oluyor.

Online otobüs bileti alırken, otobüs bileti karşılaştırma sitelerinin güvenliği, en çok sorulan sorulardan oldu

1. Biletbayi.com

Türkiye’nin en büyük hem uçak hem de otobüs bileti arama motorlarındandır kendileri. Yüzlerce hava yolu firması, bir o kadar da otobüs firmasının fiyatlarını anlık olarak sitelerinde görebiliyorsunuz.

Bununla beraber, 7/24 müşteri hizmetleri sayesinde direk muhatap bulabiliyorsunuz. Ayrıca, otobüs bileti fiyatlarını incelerken koltukları, seferin özelliklerini, aracın özelliklerini tek tek sitelerinde görebiliyorsunuz.

En_iyi_otobus_bileti_karsilastirma_siteleri

En İyi Otobüs Bileti Karşılaştırma Siteleri Arasında 1 Numaram : Biletbayi.com

Bu sayede, seyahat etmeden önce, aynen uçaklardaki gibi, otobüs yolculuğunuzu da en ince ayrıntısına kadar görebiliyorsunuz. Biletbayi.com sitesinden detaylıca bir göz atın derim.

2. Enuygun.com

Türkiye’nin 1 numaralı uçak bileti sitesi olan Enuygun, 2018 yılından beri otobüs bileti de satıyor. Otobüs bileti satışlarında da hızlı bir ivme yakalayan Enuygun, en iyi deneyimi sunan sitelerden birisi.

Onlarca farklı firmanın otobüs bileti anlık olarak listelendiği için aramanıza en uygun seferi bulabiliyorsunuz. Kullanımı oldukça pratik ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olduğu için satın almak istediğiniz otobüs biletini kolaylıkla seçebiliyorsunuz.

en uygun otobüs bileti

Enuygun.com da otobüs bileti arama motorları arasında en iyilerdendir

Bilet alma işlemini aşırı hızlı bir şekilde tamamlamak da Enuygun otobüs bileti servisinin en güzel yanlarından biri. Ayrıca 7/24 hizmet veren çağrı merkezi de herhangi bir sorunuz olması durumunda size hemen yardımcı oluyor.

3. Obilet.com

Obilet de, en iyi otobüs bileti karşılaştırma sitelerinden bir tanesi. Hem mobilde, hem de masaüstü bilgisayarda kullanımı ve arayüzü kolay.

Bu arada Obilet de, 7/24 müşteri hizmetleri desteği sağlıyor. Aynı zamanda, otobüs bileti almak için en güvenli sitelerden bir tanesi.

4. Govego.com

menü başlığı resimi

instagram logo resimiyoutube logo resimi

Govego.com, aslında hem kara hem de deniz yolu ulaşım firmalarını bir araya getiren geniş kapsamlı websitelerinden bir tanesi.

Kapadokya_gezi_rehberi

Kapadokya (Dünyanın en güzel manzaraları arasındadır)

Hem otobüs bileti; hem de İDO biletlerini bulabildiğiniz Govego’da, aynı zamanda satın almış olduğunu bileti online olarak iptal de edebiliyorsunuz.

5. Bilet.com

Bilet.com da, aslında sadece otobüs bileti satmakla kalmıyor; aynı zamanda etkinlik, uçak ve feribot bileti de satıyor.

gito_yaylasi_karadeniz_rize

Gito Yaylası

Bu arada Bilet.com, 3D güvenliği ve geliştirilmiş SSL sertifikası sayesinde, güvenlik konusunda gayet güvenilir firmalardan bir tanesi.

6. Rome2rio.com

Rome2rio.com, aslında sadece ülkemizde değil; dünyada da en çok kullanılan otobüs bileti arama motorlarından bir tanesi.

En İyi Otobüs Bileti Karşılaştırma Siteleri arasında yer vermemin sebebi, özellikle yurtdışında ulaşım konusunda hala böyle bir siteden haberdar olmayanlara yardımcı olması aslında. Yoksa, Biletbayi.com gibi sitelerin fiyatları, özellikle yurt içi ulaşımı konusunda tabiki hala daha kapsamlı ve daha ekonomik.

Aşağıdaki Yazılarıma da Göz Atın

Benim de sıkça kullandığım bu en iyi otobüs bileti karşılaştırma siteleri, hem mobilde hem de masa üstü bilgisayarımda her daim güvenle kullandığım websiteleri. 21 y.y.’da küçülen dünyamızın, büyüyen bu yerli markaları, umarım hepimizin hayatını kolaylaştırır ve hayal ettiğimiz tüm destinasyonlara gitmemize yardımcı olur. Hayal edin. Düşün peşine…

menü başlığı resimi

instagram logo resimiyoutube logo resimi

One Response

  1. sedat

Cevapla

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.