Kullanım Şartları ve Yasal Uyarılar

Siteye erişiminizden veya kullanmadan önce, lütfen bu sözleşmeyi okuyunuz. İşbu sitenin sahibi, Deniz Pehlivan’dır. İş bu websitesine ; https://www.birhayalinpesinde.com web adresinden ulaşılmaktadır. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıdaki belirtilen şartlara uymayı kabul etmiş sayılırsınız.

www.birhayalinpesinde.com , bu sözleşmede her zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir. Değiştirilmiş sözleşme siteye eklendiği andan itibaren geçerli sayılır.

Siz de, bu değişiklikleri görmek amacıyla,  değişiklikleri periyodik olarak sözleşmede görmeyi kabul etmiş sayılırsınız. Siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul etmiş olduğunuz anlamına gelir.

Siz, bu siteye giriş yaptıktan sonra, tüm site ve içerik kullanımınızı sunulur. Bu siteye giriş yaparak veya kullanarak, siteyi kullanmanızdan dolayı doğabilecek riskleri üstlenmiş sayılırsınız.

Yasal uyarı : Bu sitede (www.birhayalinpesinde.com)’da yer alan tüm seyahat önerileri, tavsiyeleri, deneyimleri, yorumları tamamen kişisel deneyimleri, o dönemin seyahat şartlarını/fiyatlarını/durumunu yansıtmaktadır ve bu şartlar her an, her dönem değişebilir. Bilgiler sadece kullanıcıları bilgilendirmek amaçlıdır. Hiç bir konuda, tavsiye niteliğinde değildir. Bu sitedeki bilgilere güvenerek yapacağınız her türlü karardan, tamamen siz sorumlusunuz.

Tüm değişikliklerden, güncellemelerden www.birhayalinpesinde.com sorumlu değildir. Bu site, seyahat danışmanlığı sitesi değildir. Tamamen kişisel deneyimleri yansıtmaktadır ve kullanım şartları aşağıda belirtilmiştir.

Bu sebeple, sadece bu sitede yer alan bilgileri kullanarak seyahat planı yapmamanızı, diğer kaynakları da incelemenizi öneriyoruz.

Bu sitede, üçüncü şahıslar tarafından yönetilen internet sitelerine bağlantılar verilebilir. Üçüncü kişilere ait sitelerdeki bilgiler, ürünler, hizmetler ve diğer her türlü bilgi hiç bir şekilde işlenmez ve denetlenmez.

Bu sitede ve üçüncü şahıs sitelerindeki içerik olduğu gibi sağlanmaktadır ve yukarıdaki paragrafta belirttiğimiz hususlar dahil hiçbir konuda açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmez.

Ayrıca, bu durumda üçüncü kişilerin sitelerinin içeriklerinin doğruluğunun ve güvenirliğinin onaylandığı anlamına gelmez.

Bu sebeplerle, üçüncü kişilerin siteleri hakkında her türlü bilgi, birikim, öneri, teklif, fiyat v.b. konularda, asla sorumluluk kabul edilmemektedir.

Ayrıca, üçüncü kişilerin sitelerinden bu websitemize gelen linklerin de güvenli, doğru ve tarafımızca onaylanmış olduğunu kabul etmiş sayılmamış olduğunu belirtmek isteriz.

İşbu web sitesinde yayınlanan her türlü kullanıcı mesajları, yayınlar ve benzeri eklemeler ilgili kişinin kendi görüşlerini yansıtmakta olup sadece kullanıcıyı bağlar. www.birhayalinpesinde.com bu görüş ve öneriler v.b. her türlü içerikten sorumlu değildir.

www.birhayalinpesinde.com Kullanım Şartları

Site içerisinde yer alabilecek hata veya eksikliklerden, okucuların uğrabilecekleri maddi veya manevi zararlardan, doğrudan veya dolaylı olarak her türlü olumsuzluklardan www.birhayalinpesinde.com sitesi sorumlu değildir.

Birhayalinpesinde_kullanim_sartlari

www.birhayalinpesinde.com Kullanım Şartları ve Telif Hakları

Tüm www.birhayalinpesinde.com sitesi, Deniz Pehlivan tarafından yönetilir, düzenlenir ve organize edilir. Eğer, websitesine herhangi bir saldırı (Hack) veya kötü niyetli karalama veya zarar verme niyetinde olan kullanıcılar farkedilirse, anında ilgili merciler tarafından yasal süreç başlatılacak ve gerekli işlemler yapılacaktır.

www.birhayalinpesinde.com sitesinde, yapılan yorumların doğruluğu tamamen “Kişisel Deneyim Odaklı Kullanıcılar” tarafından, herhangi bir seyahat danışmanlığı kapsamında olmadan yapılmaktadır.

www.birhayalinpesinde.com sitesinde, gönüllü olarak deneyimlerini aktaran tüm kullanıcılar da, yine aynı şekilde kişisel bilgilerini ve deneyimlerini paylaşmaktadırlar. Hiç bir şekilde, Seyahat Danışmanlığı deneyimleri yoktur.

Telif Hakları

5846 Sayılı Fikri ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu & Digital Millennium Copyright Act Gereği, site telif haklarının korunması konusunda, www.birhayalinpesinde.com’un isim hakları, yazıları, sloganı ve tüm içerikleri Birhayalinpeşinde’ye aittir.

Hiç bir şekilde, aksi Birhayalinpesinde tarafından belirtilmedikçe veya izin verilmedikçe, www.birhayalinpesinde.com’un değerlerini ve haklarını göz ardı edecek şekilde kopyalanamaz, yayınlanamaz.

Siteyi kullanacak olan misafilerimizin de bu açıklamalarımızı kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ettiklerini kabul etmiş sayıyoruz.

www.birhayalinpesinde.com sitesi ile irtibat kurarak, mevcut içerikler ve bilgiler hakkında telif hakları paylaşımı limitleri dahilinde iş birlikleri yapılabilir. Ancak, izni olmayan, onay alınmayan herhangi bir içerik kopyalanması olması durumunda, T.C. Kanunlarına başvurulacak, tüm haklar için gerekli çalışmalar hukuk yetkililerince yürütülecektir.

www.birhayalinpesinde.com yönetimi; yukarıda bahsedilen kullanım koşulları ve yasal uyarıları her zaman geliştirebilir ve güncelleyebilir. Birhayalinpesinde.com kullanıcıların adreslerine ve T.C. numaralarına erişemez. Kullanıcılar, sadece yazıların sonunda yer alan yorum kısmında, kendi rızaları doğrultusunda Ad-soyad ve e-mail bilgilerini verebilirler. Bunun dışında, www.birhayalinpesinde.com donanım ve yazılım bilgilerinizi toplayabilir. Bu bilgiler arasında : Ip numaralarınız, tarayıcı türü, işletim sistemi, ilgili websiteleri, erişim sürümleri ve etki alan adı.

İletişim

fly insta fly insta

Birhayalinpesinde’ye ulaşmak, bilgi paylaşımı yapmak veya soru sormak için lütfen İletişim sekmesini takip ederek ulaşınız. Bu sitenin tüm hakları www.birhayalinpesinde.com sitesi kurucusu Deniz Pehlivan‘a aittir.

menü başlığı resimi

instagram logo resimiyoutube logo resimi

Cevapla

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.