www.birhayalinpesinde.com Kullanım Şartları

Yasal uyarı : Bu sitede (www.birhayalinpesinde.com)’da yer alan tüm seyahat önerileri, tavsiyeleri, deneyimleri, yorumları tamamen kişisel deneyimleri, o dönemin seyahat şartlarını yansıtmaktadır.

Tüm değişikliklerden, güncellemelerden www.birhayalinpesinde.com sorumlu değildir. Bu site, seyahat danışmanlığı sitesi değildir. Tamamen kişisel deneyimleri yansıtmaktadır ve kullanım şartları aşağıda belirtilmiştir.

Bu sebeple, sadece bu sitede yer alan bilgileri kullanarak seyahat planı yapmamanızı, diğer kaynakları da incelemenizi öneriyoruz.

www.birhayalinpesinde.com Kullanım Şartları

Site içerisinde yer alabilecek hata veya eksikliklerden, okucuların uğrabilecekleri maddi veya manevi zararlardan, doğrudan veya dolaylı olarak her türlü olumsuzluklardan www.birhayalinpesinde.com sitesi sorumlu değildir.

Birhayalinpesinde_kullanim_sartlari

www.birhayalinpesinde.com Kullanım Şartları ve Telif Hakları

Tüm www.birhayalinpesinde.com sitesi, Deniz Pehlivan tarafından yönetilir, düzenlenir ve organize edilir. Eğer, websitesine herhangi bir saldırı (Hack) veya kötü niyetli karalama veya zarar verme niyetinde olan kullanıcılar farkedilirse, anında ilgili merciler tarafından yasal süreç başlatılacak ve gerekli işlemler yapılacaktır.

www.birhayalinpesinde.com sitesinde, yapılan yorumların doğruluğu tamamen “Kişisel Deneyim Odaklı Kullanıcılar” tarafından, herhangi bir seyahat danışmanlığı kapsamında olmadan yapılmaktadır.

www.birhayalinpesinde.com sitesinde, gönüllü olarak deneyimlerini aktaran tüm kullanıcılar da, yine aynı şekilde kişisel bilgilerini ve deneyimlerini paylaşmaktadırlar. Hiç bir şekilde, Seyahat Danışmanlığı deneyimleri yoktur.

Telif Hakları

5846 Sayılı Fikri ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu & Digital Millennium Copyright Act Gereği, site telif haklarının korunması konusunda, www.birhayalinpesinde.com’un isim hakları, yazıları, sloganı ve tüm içerikleri Birhayalinpeşinde’ye aittir.

Hiç bir şekilde, aksi Birhayalinpesinde tarafından belirtilmedikçe veya izin verilmedikçe, www.birhayalinpesinde.com’un değerlerini ve haklarını göz ardı edecek şekilde kopyalanamaz, yayınlanamaz.

Siteyi kullanacak olan misafilerimizin de bu açıklamalarımızı kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ettiklerini kabul etmiş sayıyoruz.

www.birhayalinpesinde.com sitesi ile irtibat kurarak, mevcut içerikler ve bilgiler hakkında telif hakları paylaşımı limitleri dahilinde iş birlikleri yapılabilir. Ancak, izni olmayan, onay alınmayan herhangi bir içerik kopyalanması olması durumunda, T.C. Kanunlarına başvurulacak, tüm haklar için gerekli çalışmalar hukuk yetkililerince yürütülecektir.

İletişim

Birhayalinpesinde’ye ulaşmak, bilgi paylaşımı yapmak veya soru sormak için lütfen İletişim sekmesini takip ederek ulaşınız. Bu sitenin tüm hakları www.birhayalinpesinde.com sitesi kurucusu Deniz Pehlivan‘a aittir.

budget mugla
budget mugla

SON YAZILARIMDAN HABERDAR OL

E-MAIL Listeme kayıt olursanız, haftalık yazılarımdan haberdar olabilirsiniz !

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.