Belgrad Gece Hayatı: Mekanlar – Clublar ve Fiyatlar

Belgrad gece hayatı dedikleri gibi mi ?  Doğrusunu söylemek gerekirse; Sırbistan‘ın Başkenti Belgrad gece hayatı kadınlar ve çılgınlığı ile nam salmış bir yer. Haklılar da. Aslında, güneş doğmasa, sonsuza kadar eğlenebilecek kapasiteye sahip bir şehrin gecesini nasıl anlatabilirim bilmiyorum. Gece hayatı konusunda öyle güzel bir şehir ki, zamanın nasıl geçtiğinin farkında bile olmuyor insan. Güneş batsın, gece olsun diye mızmızlanıp durduk 6 gün boyunca. Hafta içi bile dolup taşan sokaklara tarihi dokunun kattığı o renk, güzel insanlar ve sabaha kadar süren eğlenceler.

Sadece kendi halkını bırakın, çevre ülkelerden bile eğlenmeye gelen bolca da turist var bu şehirde. Hepsi, Belgrad’ın keyfini sürmek için bu güzel şehre gelmişler.

Çünkü burası Belgrad. Gece hayatı ile baş döndüren, insanları mutlu eden, kendine aşık eden ve Avrupa’nın en ucuz şehirlerinden birisi olarak bilinen güzide yer.

Belgrad Gece Hayatı İlk Önerilerim

Belgrad’da Gece hayatı Avrupa’nın en önde gelen şehirlerinden birisidir.” tezinin hakkını sonuna kadar veriyor.

Hiç mi yorulmaz bir şehir ? Hiç mi bıkmaz ? Sabahlara kadar ter döküp, güne başlarken hiç mi yorgunluk hissetmez ? Böyle bir yer işte Belgrad.

Sabah 5’de kulüpten ayrılıp işine gideni gördü bu gözler. Özellikle bahar ve yaz döneminde nehir üzerinde yüzen kulüpler dünya klasmanında.

belgrad gece hayatı fiyatlar barlar kadınlar öneriler

Belgrad Gece Hayatı

Bu arada ”Bu kadar abartma ya. Hem bu denli lüks yerlere nasıl para yetiririz ?” diyenleri duyar gibiyim.

İtiraf edeyim : Abartsam bile az kalır. Evet o derece eğlenceli ve kaliteli mekanlar.

Bir de para mı demiştiniz ? Biranın 1-2 euro olduğu şehirden bahsediyoruz. Hadi en kaliteli mekanda 2-3 Euro olsun. Gerisini siz düşünün.

Eğlenceyi iliklerine kadar hissedeceğiniz bu Belgrad’da, gece hayatı konusunda biraz detaylar verelim diyorum.

Belgrad’da nerede eğlenilir ? Belgrad gece hayatı ne kadara mal olur ? Hepsinin cevabını merak ediyorsunuz. Ben de anlatmak için can atıyorum. Belgrad Gecelerine haydi beraber başlayalım. Ama küçük bir öneri:

Belgrad’a 10 dolara oteller var, şu linkten en ekonomik Belgrad otellerini inceleyin

Belgrad’da Nerede Eğlenilir?

Belgrad gece kulübü, barları, hatta strip barları, diskoları, pubları ile eğlencenin merkezidir. İnanın hepsinde eğlence hat safhada. Hatta mekanlar yetmiyor ve sokaklara taşıyor.

O soğuk ve nezaketsiz görünen insanlar, alkolün de etkisiyle sıcak bir hale bürünüyor. İtiraf edeyim : Hem de fena. İşte Times ve CNN haberlerine kadar yansımış olan Belgrad Gece Hayatı için en popüler mekanlar:

Belgrad Gece Hayatı ve Kulüpleri

Şimdi sizlere, Belgrad’da 4 farklı mekanı listeleyeceğim. Her bir mekanın, kendimce değerlendirmesini yapacağım.

Ayrıca tüm gece kulüplerinde tahmin harcamalarınızı, açılış-kapanış saatlerini ve adreslerini de vereceğim. Artık hazırsanız, Belgrad gece hayatı turumuz başlıyor.

Mr Stefan Braun

Burada ne yok biliyor musun ? ”Ne bakıyorsun arkadaşım ?” diye birbirine girenler, tek başına eğlenen birini görüp Sırp kızlarına sarkıntılık yapanlar, kendini bulunmaz hint kumaşı zannedenler, alkolü abartıp millete bulaşanlar YOK.

Yabancılar canları çektiği gibi, Sırp erkekleri keyifleri istediği gibi, Sırp kızları da özgürce eğleniyor.

Rezervasyonsuz giremediğiniz bu mekanda gece saat 00:30 dan sonra başlıyor.

Kapılar tam gece yarısı açılıyor desem yeridir yani. Rezervasyon için Sırp bir tanıdığınız olursa daha kolay işiniz hallolur.

Girdikten sonra garsonu kafalarsanız, diğer girişleriniz çok daha kolay olur.

Ben Sırp arkadaşım Shone sayesinde rezervasyon yaptırmıştım. Ertesi gün ise bir garson sayesinde partiye davet edilmiştim.

İki gidişimde de Belgrad’ın ünlü sanatçıların bulunduğu bu mekanın, en ünlü kulüplerden birisi olduğunu anlamıştım.

İçeride dans şovlarından kendini alamayan Belgrad kızlarına, sihirbazlık gösterileri ile şaşkınlığı hat safhada hisseden yabancılara kadar her kesimden insan var. Bizleri eğlendirmek için her şeyi düşünmüş adamlar.

Özellikle Belgrad geceleri adresi arayanlardansanız, burası listenizde olsun derim. Eğlence her yerde olduğu gibi hat safhada. Sabah 7 gibi çıktığımda şaşkınlıktan ölüyordum.

Kulüp çalışanları oldukça iyi niyetli insanlar. Hatta kulüp sahibiyle tanışma fırsatım oldu.

Türkiye’den geldiğimi söylediğimde şampanya açtı masamızda. O denli iyi insanlardı. Şiddetle tavsiye ettiğim bir kulüp.

Alkol Fiyatları : Bira 300-400 Dinar, Kokteyller 500 Dinar
Giriş Fiyatı : Sırp arkadaşınız olursa bedava.
Açılış-Kapanış Saati : 00:30-07:30
Rezervasyon Bilgileri : Nemanjine 4 Beograd Tel : 066 222 153
Belgrad Gece Hayatı puanı : 9/10

Bu bölgede harika oteller var. ŞURADAN bakabilirsiniz.

Club Angels

fly insta fly insta

Belgrad gece kulüpleri önerilerimin ilkinden başlayalım. İsminden de anlayacağınız gibi ”Melekler Kulübü”. Gidin ve görün diyorum. Dünya çapında ki kulüpleri anımsatacaktır size.

RnB, Hip-Hop, 80’ler ve 90’lar dan oluşan müzik konseptiyle enfes bir yer. Pariska caddesinde denilince akla ilk bu kulüp geliyormuş.

Belgrad_geceleri_gece_hayati

Belgrad Geceleri

Hosteldaki arkadaşlara Belgrad gecelerini yaşamak için kulüp sorduğumda şu cevabı almıştım ” Gece yarısından sonra gelen müzik seslerini takip et. Ritmi hisset. Belgrad geceleri sokakta dinlenerek yaşanır.

İnan, aradığını bulacaksın.” Bulduğumla kaldım. Tekrar tekrar söylüyorum RE-ZER-VAS-YON olmadan almıyorlarmış. Ben yaşadım siz yaşamayın. Rezervasyonumu yaptıktan sonra havalı havalı girişimi yaptım mekana.

Bu arada, Belgrad’da yaşayan insanlar spora düşkün. Taşkınlık çıkartma. Herkes izbandut gibi. Kızları kolay lokma değil. Aman diyim ”Şu kız bana bakıyor. Gidiyim içki ısmarlayayım.” deme. Dünyayı içer, sarhoş olmadan ”Byeee” der ve ödediğinle kalırsın.

Eğer tanışmak isteyen olursa kendisi gelir. Kadınlar konusunda aşırı milliyetçiler ve buna bayanlar da dahil. İstisnai bir durum olur bir şey diyemem tabi ki. O yüzden tedbirli ol, kaba olma.

Bunu nedense söyleme gereği hissettim. Çünkü az-çok bazı şeyleri tahmin edebiliyorum. Ve bir şey itiraf edeyim :

Dünyanın en güzel kadınları olmasalar bile, aday olabilecek kadar güzel kadınların olduğu bir ülke Sırbistan.

Gelelim güzelim mekanımıza. Havaların ısınmasıyla kapalı alan modundan çıkan bu kulüp, 300-400 kişi kapasiteli. En favori mekanlardan biri.

Özellikle çarşamba günleri, özel organizasyonlarıyla ünlü. Bazı etkinliklerde 15-20 euro ödemek kaydıyla sınırsız içki veriyorlar.

Alkol Fiyatları : Bira 300-400 Dinar, Kokteyller 500 Dinar
Giriş Fiyatı : Ücretsiz ama rezervasyonsuz almıyorlar.
Açılış-Kapanış Saati : 00:00-04:00
Rezervasyon Bilgileri : http://www.beogradnocu.com/en/clubs-in-belgrade/club-angels/
Belgrad Gece Hayatı puanı : 8/10

Bu bölgede harika oteller var. Gecelik sadece 20 dolar ŞURADAN bakabilirsiniz.

Beton Club

Club Beton, Belgrad’daki gece hayatının en iyilerinden. Sava nehri üzerinde bulunan Beton Club, Belgrad’ın en seçkin gece kulüplerinden birisidir.

Elektro müzik hayranları için tasarlanmış. Birçok kulüpte eğlendim ama bu kadar güzel ses sistemini başka bir yerde görmedim.

Dışarıdan ne kadar Avrupai bir yapıyı andırsada, içerisi klasik Sırp tasarımı olmuş.

İnanılmaz büyüklükte electro house partileriyle ünlü olan bu kulüp, Belgrad’ın en iyi DJ’lerini ağırlıyor. Halk arasında “Kış Kulübü” diye anılıyor. Misafirlerin yaş ortalaması orta yaşlarda.

Özellikle cuma ve cumartesi günleri gece 04:00 a kadar kalitesinden ödün vermeden hizmet veriyor. ‘’Saat geç oldu. Pek sallamıyorlar nasılsa gelen geldi.’’ diye düşünürseniz yanılırsınız.

Belgrad’a gitmeden önce, şu linkten en ekonomik Belgrad otellerini inceleyin

Gerçekten çok enteresan bir gece hayatı var bu şehirde. Bu arada, geniş bir içecek seçimi olan menüleri var.

Çalışanlar çok iyi ingilizceye hakim. Belirli günlerde canlı performanslar ve defilelere şahit olabilirsiniz.

Alkol Fiyatları : Bira 250-350 Dinar, Kokteyller 400 Dinar
Giriş Fiyatı : Ücretsiz
Açılış-Kapanış Saati : 00:00-04:00
Rezervasyon Bilgileri : WhatsApp ve Viber’den ulaşım mümkün. WhatsApp/ Viber: +381 66 519 8888
Belgrad Gece Hayatı puanı : 8/10

Bu bölgede harika oteller var. ŞURADAN bakabilirsiniz.

Club Sound (Belgrad Gece Hayatı)

Belgrad Merkezden uzaklaşıp, Sava nehri üzerinde mi eğlenmek istiyorsunuz ? Tam adresiniz burası işte. Sadece yaz aylarında hizmet veren bu kulüp, Belgrad’ın en iyi DJ lerine ev sahipliği yapıyor.

House ağırlıklı geceleriyle tam bir Belgrad klasiği. Sabahlara kadar süren eğlencesine şahit olduktan sonra asla unutmayacağınızdan eminim.

Bu arada, biraz daha elit kesime hitap ediyor bu mekan. Hatta itiraf edeyim: Belgrad’da geçirdiğim bu 6 gün boyunca “Dünyanın en güzel kadınları sanırım burada.” diye kendime söylediğim anları arasıra yad ediyorum.

Belgrad’a uçak bileti almadan önce En İyi Uçak Bileti Arama Motorları yazımı okuyun

Niyeyse açıklama gereği duydum. He ne diyorduk. Elit diyorduk. İşte bu yüzden, gitmeden önce şık olduğunuzdan ve cüzdanınızın biraz kabarık olduğundan emin olun. Diğer mekanlara göre biraz daha pahalı.

Renkli Belgrad Gece Hayatı

Renkli Belgrad Gece Hayatı

Taksiyle döneceğinizi ve girişte uzun kuyruklarla karşılaşacağınızı göz önünde bulundurun. Beğenmediğiniz takdirde yan tarafta bulunan diğer kulüplere geçebilir ve tekrar dönebilirsiniz.

Benim tavsiyem birden çok mekana girmeye çalışın. Sizler için unutulmaz bir tecrübe olur. İnsan başka nerede nehir üzerinde eğlenebilir ki !

Alkol Fiyatları : Bira 400 Dinar, Kokteyller 600 Dinar
Giriş Fiyatı : Ücretsiz
Açılış-Kapanış Saati : 00:00-05:00
Rezervasyon Bilgileri : belgradeatnight.com/clubs/sound
Belgrad Gece Hayatı puanı : 8/10

Elbette Belgrad gece hayatı ve Belgrad gece kulübü önerileri bunlarla sınırlı değil. Daha onlarca kulüp ve barlar var. Ama en popülerleri bunlar ve ben bunları deneyimledim.

Belgrad’a gitmeden önce, şu linkten en ekonomik Belgrad otellerini inceleyin

Sonuçta her gün bulunduğumuz bir şehir değil. Gitmişken en iyi yerde eğlenmek hakkımız. Birde bu kadar ucuz olunca tadından yenmiyor. Gidin eğlenin, dans edin, arkadaş edinin, sohbet edin. Ama önce aşağıdaki tüm yazılarımı mutlaka okuyun.

Sırbistan’a Gezi Planı Yapmadan Önce Aşağıdaki Yazılarımı Okumadan Plan Yapmayın:

Hayatın tadını daha güzel alacağınızdan eminim. Türkiye’de bu kadar kaliteli eğlenmeniz için en az 200 dolar gözden çıkarmanız gerekecek. Fakat Belgrad fiyatlar açısından düşünüldüğünde, bir gecede zorlasanız 50 dolar anca harcarsınız. Yani uzun lafın kısası :Belgrad‘a git. Pişman olmayacaksın. Tadını çıkar.

menü başlığı resimi

instagram logo resimiyoutube logo resimi

7 Yorum

  1. coşkun şahin
    • Deniz Pehlivan
  2. Erdem
    • Deniz Pehlivan
    • berati
  3. Osman
  4. EMRE

Cevapla

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.