Bled Gölü Konaklama

Bled Gölü ve çevresinde nerede kalınır ?  Bled gölü konaklama tavsiyelerim ve önerilerim neler ? Bled gölüne günübirlik bir seyahat gerçekleştirdiğim için, Bled gölü konaklama seçeneklerini çok araştırmamıştım. Keşke, 1 gece konaklasaydım. O yüzden, sizler için Bled gölünün kenarında ya da Bled kasabasında birçok otel ve hostel önerisni dikkate alarak, küçük bir konaklama rehberi hazırlamak istiyorum.

bled-golu-konaklama-slovenya

Bled Gölü Konaklama – Slovenya

Bled kasabasında nerede kalırsanız kalın, Bled gezilecek yerler rotalarının tamamını rahatlıkla yürüyerek tamamlayabilirsiniz. Fakat, ne kadar göle yakın konaklama yaparsanız o kadar yüksek ücretlerle karşılaşacağınızı şimdiden belirteyim.

Bled Gölü Konaklama Rehberi ve Otelleri

Örnek verecek olursam, eskiden Mareşal Tito’nun rezidansı olan fakat şimdi otel olarak işletilen ve www.booking.com üzerinden yapacağınız rezervasyon ile mükemmel bir manzaraya sahip Vila Bled ‘de kalırsanız iki kişi ortalama 200 euro gibi bir ücret ödemeniz gerekecektir. Değer mi, değmez mi orasına siz karar vereceksiniz. Manzarası şu şekilde..

bled_slovenya_konaklama

Vila Bled : Slovenya’nın cenneti Bled’de konaklanacak harika yerlerden

Seyahatlerinizde kamp yapmayı tercih ediyor iseniz “Camping Bled” bölgesini tercih edebilirsiniz. Konaklama konusunda : Yurtdışında ekonomik konaklama yöntemlerini yazısı tam da konumuzun cevabı niteliğindedir.  Mutlaka bir göz atın derim. Lafı çok uzatmadan, tek tek bütçenize göre önerilerimi sıralayayım diyorum:

Bled Gölü Hostel Önerileri

Konaklamanın en ucuz yollarından biri olan hostel konsepti konaklama, Bled gölü çevresinde de mevcut ve günlük 10 euro gibi cüzi bir fiyata konaklamak mümkün.

bled-golu-konaklama

Bled Gölü Apart Hotellerinden Biri : Bled Apartments

Bled gölü hostel önerim:

Hosteller konusunda bilgi sahibi olmak isterseniz Hostel nedir yazımızı okumanızı şiddetle tavsiye ederim.

Bled Gölü Otel Önerileri

fly insta fly insta

Hostel tarzı konaklama değil de, biraz paraya kıyıp, romantik bir tercih yapmak isterseniz ya da özel bir zaman geçirme düşüncesi içinde iseniz, Bled gölü kenarında gayet uygun fiyatlarda konaklama seçenekleri de mevcut.

Hotel_Kompas_Bled_Gölü

Hotel Kompas – Bled Gölü

Bled kasabasının merkezinde ve Bled gölü kenarında olan Hotel Kompas‘da iki kişilik odada kişi başı 40 euro gibi bir ücrete kalabilirsiniz. Hotel Kompas linkinden bakabilirsiniz. Ayrıca, Bled gölünde bütçenize göre alternatif otel önerilerini de aşağıda sıraladım;

Bled Gölü İyi Otel Önerim :

Bled Gölü Orta Halli Otel Önerim :

Bled Gölü Düşük Bütçeli Otel Önerim :

Yukarıda belirttiğim otellerin fiyatlarında dönemsel olarak artış ve azalışlar olabilir. Size önerim, seyahatleriniz kesin ise erken rezervasyonla günlük fırsatları yakalamanız yönünde olacaktır.

Bled gölü Apart Önerileri

Bled gölü gezi düşünceniz var ve konaklamak için ev konforu arıyorsanız, Bled kasabasında bolca apart hotel olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bled gölünde bulunan apart önerilerimi aşağıda bulabilirsiniz.

bled-golu-slovenya

Bled Gölü – Slovenya

Bled Gölü Ev Apart Otel Önerim ; 

Bohinj Gölü Otel Önerileri

fly insta fly insta

Bled gölü dışında Bohinj gölünde konaklamayı tercih edecekseniz eğer otellerin kısıtlı olduğunu hatırlatmamda fayda var. Bu yüzden kısaca aşağıda Bohinj gölündeki otellerden bahsetmek istiyorum.

Bohinj gölü otel önerileri :

Yurtdışında nasıl ucuza uçak bileti bulduğumu, hangi uçak bileti arama motorlarını kullandığımı En İyi Uçak Bileti Arama Motorları yazımda tek tek anlattım. Mutlaka okumanızı tavsiye ederim.

hotel-bohinj-bohinj-golu

Bled Gölü Konaklama – Bohinj Gölünde bir otel

Diğer Bled Gölü Yazılarım : Slovenya Bled Gölü ve Çevresi Gezi Rehberi
Diğer Bled Gölü Yazılarım : Slovenya Bled Gölü Gezilecek Yerler

Görüldüğü üzere Bled kasabası çok küçük olmasına rağmen turistik bir rota olduğundan dolayı birçok konaklama seçeneği sunuyor. Sizin için üç farklı seçeneği anlattım. Bled kasabasına gitmeden önce önerilerimi dikkate almanızı öneririm. Bled gölü dışında Bohinj gölü taraflarında da kalacak olursanız, yine göle yakın birçok alternatifle karşı karşıya kalabilirsiniz.

bohinj-golu-slovenya

Bohinj Gölü – Slovenya

Yurtdışında nasıl ekonomik konakladığımı, ucuza otel-hostel ve ev kiraladığımı, Ekonomik otel arama motorları yazımda satır satır anlattım. Mutlaka bir göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

Büyüleyici Bled gölüne yakın bir otelde konaklama yaparsanız, gecesinde gündüzünde rahatça gölü keşfedebilir, romatizmi sonuna kadar yaşamış olursunuz.” Hayal edin. Düşün peşine…

menü başlığı resimi

instagram logo resimiyoutube logo resimi

Cevapla

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.