Sosyopix İle Tatil Anılarınızı Ölümsüzleştirin

Çok gezen mi daha çok bilir yoksa çok okuyan mı bilmiyorum ama ikisinin de yeri çok ayrı. Okumanın verdiği keyif de bambaşka gezmenin verdiği keyif de. Gezmenin güzel yanı sadece yeni yerler görmek bir şeyler öğrenmek değil olağanüstü güzel anlar biriktirmek. İleride bu anları sadece düşünmek bile mutlu edici olur, kim bilir.

Gidip gördüğüm yerlerde mümkün mertebe fotoğraf çekmeye çalışıyorum ve yaşadığım bu anları ölümsüzleştirmek istiyorum. Bu sadece fotoğraf çekmekle olmuyor tabii. Elektronik cihazlara güvenmemem gerektiğini yaşadığım birkaç olumsuz deneyim sonrası öğrendim. Telefon ya da fotoğraf makinesiyle çektiğim fotoğrafların kaybolması, o güzel yerlere yeniden gidemeyecek olmak korkunç bir şey! Bu sebeple kısa bir araştırmanın sonunda Sosyopix ile tanıştım.

Sosyopix; sosyal medyada paylaştığın, telefonunda ve bilgisayarında bulunan fotoğraflarla sana özel hazırlanmış farklı temalarda ürünler hazırlayan, bunları adresine teslim kargo ile ulaştıran bir servis. Sosyopix’te fotoğraf baskıları, fotoğraf albümleri, duvar dekorasyonu ürünleri, takvimler, kanvas tablolar, metal baskılar, fotoğraflı magnetler, posterler, dekoratif ahşap çerçeveler ve birçok ürün bulunuyor.

Ben, kendi seyahat anılarımı bastırmanın yanı sıra hediye olarak da çok kullandım Sosyopix’i. Hem uygun fiyatlı hem de manevi değeri çok yüksek hediyeler. Siz de sevgiliye hediye arıyorsanız, doğum günü hediyeleri bulmakta zorlanıyorsanız gönül rahatlığıyla Sosyopix’i tercih edebilirsiniz.Her kesime hitap edecek kadar çeşitli fotoğraflı ürünler var. Zaten kaliteli ve güzel bir hizmet ile birleşince fotoğraflı hediye nasıl kötü olabilir ki! 🙂

Küçükken, evin her yerinde fotoğraf albümleri ve fotoğraf çerçeveleri olduğunu hatırlıyorum. Bugün dijital fotoğrafçılığın yükselişiyle daha fazla fotoğraf çekiyoruz, ama onları daha kolay unutuyoruz çünkü bastırmıyoruz, saklamıyoruz. Anılarımızı dokunulabilir hale getirmediğimiz sürece dijitale mahkum kalıyoruz.

Antalya’da bir plajda sevdiklerimizle geçen o muhteşem Akdeniz akşamları gecesinden bir fotoğraf, diğer kalabalık yemek fotoğrafları, doğum günü fotoğrafları, muhteşem selfieler, gezip gördüğümüz yerler ve onlarcası şimdi elimin altında. İstediğimde bakabilmem ve sevdiklerime gösterebilmem için evimin her yerinde.

Bu yazıda, telefonunuzda unuttuğunuz bir fotoğraf kalmasın, en sevdiğiniz fotoğrafları basmanın ve seyahat anılarınızı ve hatta tüm anılarınızı kalıcı kılmanın en güzel yolu olan Sosyopix’te sizin için seçtiğim birkaç üründen bahsedeceğim.

Anı Kitabı

Fotoğraf albümleri sene kaç olursa olsun, istersek 3000 yılında olalım modası hiç geçmeyecek, hep en sevilen manevi hatıra olarak kalacak nesneler. Bir ömrün en güzel anları, sevdiklerin, onlar hakkında yazdığın güzel yazılar, belki anların hikayeleri hepsi bir albümde. Anı Kitabı’na fotoğraflarını renkli yapıştırıcılarla yapıştır, yazılarını yaz. Tam bir kendin yap ürünü. Hayatının kitabını yazmak isteyenlere! Çünkü anılarda kalmaması gereken şeyler vardır, hep canlı tutulması, yepyeni deneyimler için hep hatırlanması gereken şeyler. Bunu en iyi siz yaşatırsınız…

Fotoğraf Baskıları

Instagram ve diğer sosyal medya mecralarının önlenemez yükselişi, uygulamalar içindeki güzel filtreler bizi daha çok fotoğraf çekmeye ve yayınlamaya itiyor. Bu fotoğrafları ister Polaroid kartlara benzeyen Pola Kartlar ister Kare Kartlar istersen de dikdörtgen biçimiyle Klasik Kartlar olarak bastırabilirsin. Aksesuarlar bölümünde bu fotoğraf baskılarını sergileyebilmen için bir sürü şahane seçenek de bulunuyor.

Kanvas Tablolar

Fotoğraflarınızın güzelliğini arttıracak, derinlik katacak her yere ve herkese uyumlu baskı tarzı arıyorsan Kanvas Tablolar. Birçok ölçü seçeneğiyle ev-ofis dekorunuza uyum sağlayacak belki de baştan yaratacak bir seçim.

Anı Çerçevesi

Bir çerçeve içinde bir sürü fotoğraf, bir sürü anı. Anı Çerçevesi’nin en güzel yanlarından biri kendin yap ürünü olması. Kendin ya da sevdiklerin için bir şeyler yapmak hissi de apayrı güzel. 🙂 Artık çerçeve mantığı değiştiğine göre, fotoğraflarınızı çerçeve içinde ip ve mandallar ile sergileyip yepyeni bir fotoğraf sergileme çerçevesi sahibi olabilirsin.

 

View this post on Instagram

 

🌟Anı Çervevesi hediyesi geeel-di! 🌟 Hediye ve keyifli sohbet günleri “10 adet Anı Çerçevesi” hediyesiyle devam ediyor! 🧡 Bir önceki postta gördük ki bu süreçte kendimizi dizilere, filmlere, kitaplara vermişiz. Peki senin önerilerin neler? Post altında buluşalım. 🥰 Anı Çerçevesi ve mükemmel fotoğraflarınla harika dekorlar hazırlaman için yapman gerekenler çok basit; •Sosyopix’i takip et •Arkadaşlarını etiketle •Dizi, film ya da kitap önerisinde bulun, sohbete katıl İşte bu kadar! 😍 Yarın 20:00’da kazananları açıklayacağız. Bizi takipte kal 👀✨ Kazanan arkadaşlarımız belli oldu. @_rabiauzn @aysl_ozkl @isil_sevdimbas @ozlemcamarslan @emre___karaoglu @brcn17228 @aysenurcakmak78 @dilaogtl @rabiscakan @yusufdemiroglu Kazanan arkadaşlarımız ‘Anı Çerçevemi isterim’ başlığı ile merhaba@sosyopix.com a mail atabilirler 😍

A post shared by Sosyopix.com (@sosyopix) on

Ahşap Kare Çerçeve

Hatıralar gibi eskimeyen bir materyal: ahşap. Nasıl ki iyi hissettiğimiz anların sonsuza kadar sürmesini istiyorsak, onları sergilerken de aynı hissi duyarız. Ahşap Kare Çerçeve sade olduğu kadar duygu yüklü de. Çünkü o ana dair bütün imgeleri ve duyguları bir ahşabın çerçevesinden yansıtıyor. Masa üzerinde durabiliyor, askı aparatı sayesinde asılabiliyor. Bütün değerli fotoğrafların en anlamlı taşıyıcısı gibi. Duvarı ya da masası anılarıyla dolsun isteyenlere!

Artık fotoğraflarınızı en iyi şekilde nasıl bastıracağınıza, sergileyeceğinize ve saklayacağınıza dair bazı fikirleriniz olduğuna göre, benzersiz bir seyahat baskısı serisi oluşturmaya ve gezdiğiniz yerleri göstermenin zamanı geldi! Sadece seyahatle de sınırlı değil, bütün anılar her zaman göz önünde olması gerektiği kadar değerlidir.

menü başlığı resimi

instagram logo resimiyoutube logo resimi

Cevapla

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.