İGA Pass ile Ayrıcalıklı Uçuşun Keyfi Nasıl Yaşanır ?

Geçenlerde Afrika’ya giderken, İstanbul Havalimanı’nda aktarma yapmam gerekiyordu. Çok uzun bir aktarma olacağı için, havalimanında bolca vaktim olacaktı. Saolsun İga Pass beni bu süreçte İstanbul Havalimanı’nda karşıladı ve ağırladı. İnanılmaz keyifli bir aktarma sürecim oldu ve deneyimlediğim her şeyi, İga Pass’in ne gibi efsane ayrıcalıkları olduğunu size aşağıda tek tek anlatmak istiyorum.

Öncelikle her uçuşunuzda ayrıcalıklı bir İstanbul Havalimanı deneyimi yaşamak istiyorsanız İGA Pass üyelik paketleri ile bu isteğinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kendinizle birlikte çocuklarınız dahil tüm sevdikleriniz için günlük ve yıllık üyelik paketleri sunan İGA Pass böylece birbirinden cazip hizmetlerden faydalanmanızı sağlıyor.

İGA Pass paketleri ve hizmetleriyle ilgili detaylı bilgi edinmek için zaten aşağıda tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Premium Bir Havalimanı Deneyimi Sunan İGA Pass Servisleri

Kapsamlı bir lounge alanından karşılama ve uğurlama hizmetlerine, havalimanı içinde sunulan ulaşım imkanlarından vale ve otopark olanaklarına kadar her detayın düşünüldüğü İGA Pass premium servisler ile yolculuğunuza dair ihtiyaç duyabileceğiniz her şey size sunuluyor.

istanbul hava limanı

İstanbul Hava Limanı’ndan Afrika’ya gidiyorum

Ben bu süreçte vale ve otopark hizmetleri dışındaki hizmetlerini deneyimledim ve inanılmaz memnun kaldım.

Gerek hava limanında bolca vaktimin dolu geçmesi açısından; gerekse de uçağa kadar geçen tüm sürecin hızlıca ilerlemesinden hem keyif aldım hem de zaman kazandım.

Peki bu İGA Pass’e sahip olunca ne gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz gelin onlardan bahsedeyim :

İGA Lounge: İGA Pass’te en sevdiğim ayrıcalık bu aslında. Hem iç hem de dış hatlarda hizmet veren loungelarda, uçuş sınıfınız farketmeden hizmet alabiliyorsunuz.

İkramlardan tutun da, barlara, dinlenebileceğiniz harika noktalara kadar her bir detayın düşündüğü inanılmaz keyifli bir ortam burası.

iga hava limani lounge

İstanbul Hava Limanı’nda yer alan bu harika lounge hizmetine bayıldım

İGA Buggy: İstanbul Havalimanı’nın farklı noktalarında konumlandırılmış golf arabası konseptindeki İGA Buggy’ler ile uçuş kapınıza hızlı ve benzersiz bir deneyim eşliğinde ulaşabilirsiniz.

Kişiye özel veya grup şeklinde tercih edebileceğiniz Buggy’ler sayesinde havalimanı içinde vakit kaybetmeden istediğiniz yere varabilmeniz mümkün oluyor.

iga hava limanı buggy hizmeti

Hava limanında buggy hizmeti alarak hızlıca kapıya ulaşabiliyorsunuz

Kaldı ki İstanbul Havalimanı dünyanın en büyük hava limanlarından birisi olarak geçiyor artık. O yüzden Buggy hizmeti hem hız hemde daha az yorulmak isteyenlerin seveceği bir hizmetleri olmuş.

İGA Meet & Greet: Havalimanında size özel atanmış agent eşliğinde çiçeklerle karşılanmaya, bavullarınızın alınmasına ve transferinizin gerçekleştirilmesine yardımcı oluyorlar.

İGA Meet & Greet, tüm bu hizmetleri güler yüzlü personeliyle size sunuyor ve böylece yorucu detaylarla uğraşmak yerine anın tadını çıkarmanızı sağlıyor.

İGA Fast Track: İGA Fast Track (hızlı geçiş) hizmeti benim en sevdiğim hizmetlerinden birisi oldu. Özellikle yoğun dönemlerde, bu hizmetleri sayesinde uçuşunuz için saatlerce beklemek zorunda değilsiniz.

Sizin için özel olarak oluşturulan özel geçiş noktalarından ilerleyerek uçağınıza beklemeden hızlıca yetişebilirsiniz.

iga pass fast track

Pass ile fast track (hızlı geçiş) hizmetinden faydalanabilirsiniz

İGA Vale & Otopark: İGA Valet’in gelişmiş ve kaliteli hizmet anlayışı aracılığıyla otopark ihtiyacınızdan teknik servis gereksinimlerinize kadar aracınızla ilgili tüm beklentileriniz her zaman anında ve kusursuz bir şekilde karşılanan ayrı bir hizmetleri.

Size Özel Terminal Deneyimi ile Fark Yaratan İGA Pass Hizmetleri

Bununla beraber pek tabiki kendinizi daha özel hissedebileceğiniz bambaşka hizmetleri de var.

İGA Meet & Greet VIP : Özel ve tarifeli uçuşlarınızda tercih edebileceğiniz Genel Havacılık Terminali’nde, sizin için ayrıcalıklı bir terminal deneyimi sunan İGA Meet & Greet VIP, iç hat, dış hat ve transfer süreçlerinizde işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize olanak tanırken özel olarak dizayn edilmiş bekleme salonundaki ikramlarla da yolculuk keyfinizi arttırabilirsiniz.

iga pass hizmetleri

Pass hizmetlerinden Meet & Greet

İGA Meeting Lounge: İstanbul Dış Hatlar Gelen Yolcu katındaki İGA Meeting Lounge siz ve misafirleriniz için karmaşadan uzak, keyifli bir buluşma noktası oluşturuyor.

Siz de misafirlerinizle birlikte bu ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız igapass.com web sitesi veya İstanbul Airport mobil uygulaması üzerinden ilgili hizmetleri kolayca satın alabilirsiniz.

Tüm Beklentilerinizi Karşılamayı Başaran İGA Üyelik Paketleri

fly insta fly insta

Bu özelliklerden bahsettim ama nasıl faydalanabileceğinizden bahsetmedim.

İGA Pass ayrıcalıklarından yıllık veya günlük üyelik paketleri satın alarak faydalanabilirsiniz.

Pass’in yıllık paketleri arasında İGA Plus, İGA Extra ve İGA Premium seçenekleri bulunurken günlük paketleri arasındaysa İGA Daily ve İGA Daily Kids alternatifleri yer alıyor.

İGA Pass Plus: Kendiniz dışında bir misafirinizle daha Hızlı Geçiş, Öncelikli Check-in, Lounge ve Buggy hizmetlerinden faydalanabileceğiniz Pass Plus, aynı zamanda en cazip fiyatlı yıllık üyelik paketi sayılıyor.

İGA Pass Extra: Hızlı geçiş, öncelikli check-in, Havalimanı Lounge ve Buggy hizmetlerinin yanı sıra 30 gün Vale & Otopark hizmetlerinden de faydalanabileceğiniz İga Pass Extra da kendinizle birlikte bir misafirinizi daha kapsıyor.

iga pass hizetmelerinden hizli check in

Hizmetlerinden en güzeli ve pratiği diyebileceğim hizli check in

İGA Pass Premium: Hızlı Geçiş, Öncelikli Check-in, Lounge, Buggy ve 90 gün havalimanı Vale & Otopark hizmetleri dışında 10 kez Şehir İçi Transfer hizmetinden yararlanabildiğiniz Premium pakete dilerseniz 2 misafirinizi daha dahil edebilirsiniz.

İGA Pass Daily: Yıllık üyelik dışında günlük olarak İGA Pass hizmetlerinden faydalanmak isterseniz 24 saat boyunca Hızlı Geçiş, Öncelikli Check-in, Lounge ve Buggy ayrıcalıkları sunan Pass Daily’i tercih edebilirsiniz.

İGA Pass Daily Kids: Daily paketine çocuklarınızı da dahil etmenizi sağlayan İGA Pass Daily Kids, 24 saat boyunca sizin için geçerli olan hizmetlerden çocuklarınızın da faydalanmasını sağlıyor.

İGA Pass hakkında tüm merak ettiklerinizi keşfetmek, ayrıcalıklı paket, servis detaylarını incelemek ve bu deneyimden yararlanmak için igapass.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. Şahsen bu yıl yapacağım gezilerde İGA Pass’i bolca kullanmayı düşünüyorum. Şimdiden keyifli bir yolculuk dilerim.

menü başlığı resimi

instagram logo resimiyoutube logo resimi

Cevapla

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.