Havayolu Ulaşımı Sanıldığından Çok Daha Ekonomik!

Kısa mesafeli yolculuklarda çoğunlukla bir alternatif ulaşım yolu olarak bile görülmeyen havayolu ulaşımı, insanların zihninde sahip olduğu konum nedeniyle dikkate alınmamaktadır. Her ne kadar konforlu ve hızlı olduğu bilinse de pek çok kişi havayolu ulaşımının oldukça masraflı olacağı yönündeki önyargısı sebebiyle bunu tercih etmekten uzak durabiliyor. Ancak uçak bileti fiyatlarında farklı firmalar tarafından yapılan indirimler, kampanyalar yakalandığı takdirde kişilerin diğer alternatif ulaşım yollarına göre çok daha uygun fiyatlarla seyahat etmesi mümkün kılabiliyor.

Uçmak Güzeldir...

Uçmak Güzeldir.. Havayolu ulaşımı rehberi

Havayolu ulaşımının insanlara sağlamış olduğu avantaj onların gereksiz zaman kayıpları yaşamasının önüne geçmekte ve rahat bir şekilde yolculuk yapmalarının yolunu açmaktadır. Bu nedenle her yıl havayolu şirketlerini tercih eden müşterilerin sayısında büyük bir artış meydana gelmektedir.

Havayolu Ulaşımı Avantajları

Hem havayolu ulaşımı hizmeti veren firmaların sayısında hem de ihtiyacı karşılamak üzere artan havalimanı sayısı sayesinde, kaliteli hizmet anlayışı da artmaya başladı.

Türkiye’de yapmış olduğu reklamlar ve köklü tarihi sebebiyle Türk Hava Yolları ilk akla gelen havayolu şirketlerinden olduğu için birçok kişi bilet almak istediğinde uçak bileti fırsatlarına bakmayı tercih ediyor.

En_Ucuz_Ucak_Bileti

Hindistan’da Uçaklar Bir Çok Şehre Uçuyor

Ancak hizmet kalitesi anlamında Türk Hava Yolları’ndan geri kalmayan pek çok farklı firmayla da yolculuk edilebileceği düşünüldüğünde ulaşım masrafları önemli ölçüde azalabilecektir.

Havayolu Ulaşımı ile Kendinize Zaman Ayırın!

Uzun mesafelerin kat edilmesinin söz konusu olduğu yolculuklar, kara taşımacılığı veya demiryolu ulaşımı ile gerçekleştirildiği takdirde çok uzun süreli vakit kayıplarına sebep olmaktadır.

Bu süreler boyunca araçların içinde konforsuz bir ortama sahip olunması, kişilerin kendilerine zaman ayırabilecek yeterli bir alana sahip olamamaları birlikte, verimsiz bir zaman geçirme aktivitesinin içinde olunması da olumsuz bir duruma neden oluyor.

Ancak ucuz uçak bileti satın alınarak ekonomik fiyatlarla yapılan havayolu yolculuklarında sadece ekonomik durumunuza katkısı değil aynı zamanda değerli vaktinizi de daha verimli geçirebilirsiniz. Uçaklarda yolculuk eden kişilere sağlanmış olan pek çok teknolojik avantaj kaliteli zaman geçirmenin de mümkün olmasını sağlıyor.

transit_vize

Singapur-Changi Havalimanı

Gezilerinde ya da iş seyahatlerinde havayolu ulaşımını tercih eden kişiler çoğunlukla ulaşıma ayıracak vakti bulmakta zorluk çeken kişilerden oluşuyor. Havayolu ile kısa sürede istenilen yerlere gidilmesi mümkün olurken aynı zamanda yolculuğun da geziler için zevk haline gelmesi, iş seyahatlerinde ise dinlenme zamanı olarak kullanılması zamanın etkili bir şekilde yönetilmesi anlamını taşımaktadır.

Hangi Havayolu Firmaları Tercih Edilmeli?

Seyahat edilecek güzergahta hizmet veren havayolu ulaşım firmaları tercih yaparken ilk sıraya yerleştirilecek olanlardır. Bu konuda Türk Hava Yolları, Pegasus hava yolları Anadolu Jet, Sun Express, Onur Air gibi firmalar ilk sırada gelmektedir. Kişiler kendi uçuş güzergahlarında hizmet vermekte olan firmalardan biletlerini alarak yolculuklarını yapabilirler.

Firma seçerken kişilerin daha rahat bir tercih yapmasını sağlayan ikinci bir seçenek de bulunmaktadır. Bu da gidilmek istenen güzergaha yakında bulunan bir başka hava alanına ulaşmak olabilir. Örneğin; İstanbul içinde bulunan Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanları arasında bir tercih yapılması bilet fiyatlarına ve o bölgede hizmet veren havayolu firmalarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Kansai_Uluslarası_Havalimanı_Osaka

Kansai Uluslarası Havalimanı – Osaka

Ulaşımını sağlamak istediği güzergah üzerinde hangi havayolu firmalarının bulunduğu öğrenmek isteyen kişiler günümüzün en etkili bilgi alma araçlarından interneti kullanmak istediklerinde tek tek her firmanın kendi sitesi üzerinden bilgi almaya çalışıyor.

Ancak seçimi yapılabilen güzergahlar üzerinde hangi firmaların uygun olduğunu gösteren ve bilet almaya olanak sağlayan www.birucak.com gibi değerli siteler sayesinde, tüm bilet alımları en kolay şekilde gerçekleşmektedir.

menü başlığı resimi

instagram logo resimiyoutube logo resimi

Cevapla

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.