Boğazda Tekne Turu

İstanbul Boğazı’nın muhteşem görüntüsü altında, sevdiklerinizle birlikte keyifli saatler geçirebileceğiniz bir geziyi, bir çoğumuz hayal etmişizdir. Boğazda Tekne Turu yaparken organizasyonun amacı ne olursa olsun, bu eşsiz geziyi ömrünüz boyunca bir defada olsa yaşamalısınız. İstanbul Boğazı, tartışmasız dünyanın en güzel boğazlarından birisi olmasının yanı sıra; denizin güzelliği ve tarihi yerlerin yoğunluğuyla da güzelliğine güzellik katmaktadır.

Hayatınızda, kaliteli ve keyifli anlar yaşamak için, rüzgarı hissedip, denizi keşfetmek için farklı etkinliklerden birisi olan Tekne Kiralama‘ya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bazen bir Teknede Düğün organizasyonu, bazen ise Teknede Mezuniyet Balosu, hatta kimi zaman bir evlilik teklifi, boğazın eşsiz sularına şahit olarak deneyimlenebilir.

B ğpöyle durumlarda, Tekne Kiralama için ekonomik fırsatları kendiniz yaratmanız gerekiyor. 2 kişiden 500 kişi kapasitesine uygun tekne ve yat filoları olan Boğazda Tekne, sizlere bir çok hizmet sunuyoru. ÖRneğin ; Yemekli/Yemeksiz, Alkollü/Alkolsüz tüm isteklerinize özel Tekne Kiralama organizasyonları için kişi sayısı gözetmeksizin, Boğaz Turu yapabilme imkanınız bulunuyor. Günlük yada saatlik kiralama seçenekleriyle her bütçeye uygun boğazda gezi yapabilme imkanına da yine sizin tercihinize bırakılıyor.

bogazda_tekne_turu

Boğazda Tekne Turu

Tekne ve Yat Tercihi Yaparak Organizasyon Planı

Size özel tercih edeceğiniz tekne ve yat, kişi sayınıza uygun olmalıdır. Öncelik, katılımcı sayısını belirlemektir. Katılımcı sayısı belirlendikten sonra kişi sayısına uygun tekne ve yat seçimi yapılır.

Tekne ve yatları organizasyon öncesi görmek istediğinizde, bağlı oldukları iskelelerde gidip görebilirsiniz. 20 kişiye kadar olan misafirlerde Yat Kiralama tercihi yapılır. 20 kişiden 500 kişiye kadar gelen misafirlerde ise Tekne Kiralama tercihi yapılır.

Teknede Düğün, Nişan, Şirket Yemekleri, Yüzme Turu, Teknede Doğum Günü, İftar Yemeği gibi bir çok etkinlik organizasyonları düzenleyebilirsiniz. Teknelerde yapacağınız organizasyonun amacını belirledikten sonra, menü ve alkol seçimi yaparak, yapılacak olan sürprizlerle birlikte sevdiklerinize, iş arkadaşlarınıza veya ailenize hayatları boyunca anılarında kalacak, unutamayacakları keyifli saatler yaşatabilirsiniz.

bogaz_tekne_gezisi

Boğaz Tekne Turları

Sevdiklerinizle birlikte güzel bir gün geçirmek için yorucu iş temposuna biraz ara vermek ve ihtiyaçlarınıza uygun etkinliği yapmak için daima mutluluğunuzu en üst seviyeye çıkarmak için bir çok siteye bakabilirsiniz.

Boğazda Tekne Turu Başlangıç ve Bitiş Yerleri

Yapacağınız kişilere ve gruplara özel Boğaz Turu organizasyonunda başlangıç yerlerini size yakın olan iskelelerden tercihini siz yapıyorsunuz.

Anadolu yakasında Kadıköy, Üsküdar, Beylerbeyi, Kuleli askeri lisesi önü, Beykoz iskeleleri seçenekler arasında bulunurken; Avrupa yakasında ise İstinye, Emirgan, Arnavutköy, Bebek, Beşiktaş, Kabataş, Karaköy, Eminönü Sahillerinden tekne ve yat organizasyonlarına konuklar katılabilirler.

Organizasyonlardaki Extra Hizmetler

fly insta fly insta

Yapacagınız organizasyonun hedefini biraz daha özel kılmak için Tekne Kiralama yaparken tercih edebileceğiniz özel hizmetler aşağıdaki gibidir.,

  • Köprünün Altına Lazer İle Evlilik Teklifi
  • Tekne/yat Süslemesi
  • Balon Süsleme
  • Havai Fişek Atışları
  • Fotograf Çekimi
  • Video Çekimi
  • Fasıl Ekibi
  • Dj Performans
menü başlığı resimi

instagram logo resimiyoutube logo resimi

Cevapla

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.