Basında Birhayalinpesinde.com

Yeni bir website Birhayalinpesinde. İşten-güçten fırsat buldukça yazdığım ama son 6 yıllık emeklerimi ilmik ilmik işlediğim, olabildiğince anılarımı değil, o ülkelere-şehirlere gidecek olan yol aşıklarına ipuçları ve rotalar çıkarmak için tasarlanmış bir platform. Ne çok fazla, ne çok eksik. Dilim döndüğünce, elimden geldiğince kendi deneyimlerimi anlattığım en değerli varlığım.

Bali - Endonezya

Bali-Endonezya : Birhayalinpeşinde gezdiğim en güzel ülkelerden

İşte bu zaman kadar da sesimi duyan, fikirlerime ve önerilerime saygı gösteren hem sosyal medya hesaplarında hem de basında muhabbet etme şansı bulduğumuz bazı kurumlar şunlar :

Basında Çıkan Haberlerim

Umarım daha nicelerini bu listeye ekler, karşılaştığım maceraları ve deneyimleri herkese satır satır anlatma şansı yakalarım. Eğer benimle iletişim halinde olmak isterseniz iletişim kısmından ulaşabilirsiniz. Orada hem mail adreslerimi, hem de tüm sosyal medya hesaplarımı tek tek ekledim. Biliyorsunuz, artık çağımızda irtibat kurmak çok ama çok kolay.

hongkong

Hongkong : Birhayalinpeşinde’yi kurmaya karar verdiğim ülke

Bununla birlikte, bildiğiniz gibi Birhayalinpesinde.com, hem yurtiçi hem de yurtdışı deneyimlerimizin aktarıldığı ve her ay neredeyse yarım milyon sayfanın okunduğu çok büyük bir platform olmaya başladı.

Öyle ki, bundan böyle herkes deneyimlerini bu güzel çatıda toplayabilsin diye, artık sizler de Birhayalinpesinde.com’da yazar olabiliyordunuz ama artık bu projeye devam etmemeye karar verdim.

Anlatacak, keşfedecek ve bilgiye ihtiyacı olan herkese sesimizi duyurabileceğimiz güzel bir ağ oluşturabiliriz. Yeter ki hayal edelim. Düşelim peşine…

menü başlığı resimi

instagram logo resimiyoutube logo resimi

2 Yorum

Cevapla

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.