Basında Birhayalinpesinde.com

Yeni bir website Birhayalinpesinde. İşten-güçten fırsat buldukça yazdığım ama son 6 yıllık emeklerimi ilmik ilmik işlediğim, olabildiğince anılarımı değil, o ülkelere-şehirlere gidecek olan yol aşıklarına ipuçları ve rotalar çıkarmak için tasarlanmış bir platform. Ne çok fazla, ne çok eksik. Dilim döndüğünce, elimden geldiğince kendi deneyimlerimi anlattığım en değerli varlığım.

Bali-Endonezya. Mutlaka listenizde olsun. Gerçekten de ucuz tatil arayanları memnun edecek bir yer.

Bali-Endonezya. Mutlaka listenizde olsun. Gerçekten de ucuz tatil arayanları memnun edecek bir yer.

İşte bu zaman kadar da sesimi duyan, fikirlerime ve önerilerime saygı gösteren hem sosyal medya hesaplarında hem de basında muhabbet etme şansı bulduğumuz bazı kurumlar şunlar :

Hürriyet Seyahat: 53 Ülke 200’den Fazla Şehir

Gezimanya : Beni Asıl Heyecanlandıran, O Çantayı Sırtıma Alıp Hiç Bilmediğim Şehirlere Yol Alırken Hissettiğim Duygular.

Zaman GazetesiHiç Ücret Ödemeden Uçmak Mümkün

Pegasus Havayolları : Ürdün Gezi Rehberi (Pegasus Hava Yolları Mayıs Ayı Dergisi 121-131 Sayfalar)

TRT Radyo1 : Gecenin İçinden Gece Seyri programı 22 Ağustos 2016 konuğu.

Otelz.com : Seyahat yazarı Deniz Pehlivan ile söyleşi.

Umarım daha nicelerini bu listeye ekler, karşılaştığım maceraları ve deneyimleri herkese satır satır anlatma şansı yakalarım. Eğer benimle iletişim halinde olmak isterseniz iletişim kısmından ulaşabilirsiniz. Orada hem mail adreslerimi, hem de tüm sosyal medya hesaplarımı tek tek ekledim. Biliyorsunuz, artık çağımızda irtibat kurmak çok ama çok kolay.

Hongkong

Hongkong : 7.000’den fazla gökdelenin kurulduğu muazzam finans ülkesi

Bununla birlikte, bildiğiniz gibi Birhayalinpesinde.com, hem yurtiçi hem de yurtdışı deneyimlerimizin aktarıldığı ve her ay neredeyse yarım milyon sayfanın okunduğu çok büyük bir platform olmaya başladı. Öyle ki, bundan böyle herkes deneyimlerini bu güzel çatıda toplayabilsin diye, artık sizler de Birhayalinpesinde.com’da yazar olabiliyorsunuz. Yazar OL linkinden ayrıntılara bakabilirsiniz.

Umarım bu sadece bir başlangıçtır ve elimizden geldiğince, yaşadığımız her bir deneyimi, anıyı, bilgiyi ve kültürü, merak eden tüm seyahat severlere ve seyahat etmeye başlamayı düşünenlere aktararak bir faydamız dokunmuş olur. Anlatacak, keşfedecek ve bilgiye ihtiyacı olan herkese sesimizi duyurabileceğimiz güzel bir ağ oluşturabiliriz. Yeter ki hayal edelim. Düşelim peşine…

SON YAZILARIMDAN HABERDAR OL

E-MAIL Listeme kayıt olursanız, haftalık yazılarımdan haberdar olabilirsiniz !

Yorum Yap